GKP Targówek Warszawa - strona nieoficjalna

pon.

Targówek CUP

Dnia 12.01 rozegraliśmy turniej halowy "Targówek Cup". W turnieju tym wystawiliśmy dwa składy.  Po całym dniu sportowej rywalizacji w sportowej atmosferze zwycięzcą okazała się drużyna Dolcanu Ząbki. Drugie miejsce zajęła nasza drużyna-GKP Targówek I. W meczu o 3 miejsce Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego okazała się lepsza od BKS Lublin. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik-Jonasz Potyra, organizatorzy za najlepszego bramkarza uznali Pawła Stanka. Wyniki i krótki komentarz w rozwnięciu.

Wyniki GKP Targówek II, która rywalizowała w grupie A:

GKP Targówek II-Marcovia 0:7
GKP Targówek II-UKS Żagle 0:2
GKP Targówek II-Legion Warszawa 0:2
GKP Targówek II-APJD 0:6
GKP Targówek II-Dolcan 0:3
GKP Targówek II-FC Komorów 1:0 (K.Zub)

Nasza drużyna zajęła w grupie przedostatnie miejsce, co jest dla mnie rozczarowaniem. Liczyłem, że chłopcy występujący w "dwójce", zaprezentują się lepiej nie tylko pod względem wyników a przede wszystkim dobrej gry. Uważam, że przy naszej normalnej grze, spokojnie można było ograć takie zespoły jak Legion czy Żagle. Niestety pierwsze cztery mecze w naszym wykonaniu były dosłownie przespane i przestane. W dwóch ostatnich meczach pokazaliśmy się z lepszej strony, zaczęły się ładne akcje podaniami oraz indywidualne przebłyski-głównie Dominika i Krystiana. Na wyróżnienie po tym turnieju bez wątpienia zasługuję Jurek Laryś, który debiutował jako bramkarz i który w tej roli spisał się bardzo dobrze. Mimo słabych wyników cieszy też mnie fakt, że chłopcy starali się wykonywać założenia o które ich prosiłem przed turniejem. Trzymali swoje pozycję, nie grali w  "młynie", próbowali grać piłką i robić to nad czym pracujemy na treningach. Uważam, również, że pod względem czysto piłkarskim zaprezentowaliśmy się lepiej niż na Dragon CUP oraz na I edycji Targówek CUP.  Szkoda, że bramki traciliśmy po indywidualnych i nie potrzebnych błędach a pełna koncentracja przyszła tak późno. Nie chce w tym miejscu krytykować żadnego z chłopców, więc na temat postawy w pierwszych meczach porozmawiamy na treningu. Mam nadzieję, że z każdym kolejnym turniejem będzie coraz lepiej.

Wyniki GKP Targówek I, która rywalizowała w grupie B :

GKP Targówek-BKS Lublin 0:0
GKP Targówek-BKS Lublin 1:0 (J.Potyra)
GKP Targówek-Hutnik 2:0 (J.Potyra x2)
GKP Targówek-Znicz 1:2 ( D.Nowak)
GKP Targówek-KS Konstancin 1:0 (M.Cupriak)

Uzyskaliśmy awans do półfinału z 1 miejsca

Półfinały:
BKS Lublin-Dolcan 0:2
GKP Targówek I-APJD 4:0 (J.Potyra x2, K.Wiak, D.Nowak)

Finał:
GKP Targówek-Dolcan 0:1

W niedzielnym turnieju w grze naszej "jedynki" było wszystko to czego zabrakło na ostatnim turnieju w Żyrardowie. W pierwszych trzech meczach piłka chodziła jak po przysłowiowym sznurku, chłopcy w obronie pewnie wymieniali podania-czasami nawet włączali w to bramkarza. Znowu współpracowali w ataku ze sobą Damian z Jonkiem tworząc według mnie "atak marzeń". Jedynym mankamentem była tradycyjnie nasza skuteczność pod bramką przeciwnika(3 poprzeczki i dwa słupki), przez co troszkę skomplikowaliśmy sobie sytuację w grupie i ostatni mecz z KS Konstancin graliśmy o "życie" . Jestem również zadowolony z zaangażowania chłopców i walki do końca. Szturm jaki przeprowadzili na drużynę Znicza w samej końcówce był niesamowity a dwie poprzeczki w przeciągu 6 sekund w ostatnich 30 sekundach meczu to coś co długo będę wspominał. Jak to wpadło nie wpadło?. Mecz półfinałowy był dosłownie koncertem naszej drużyny i popisem całej trójki napastników-Messiego Dzownka i Kaciego. W finale zabrakło szczęścia i może trochę sił gdyż nie byliśmy gorsi od drużyny Dolcanu. Kolejną statuetkę najlepszego bramkarza zdobył Pawcio, a miano najlepszego zawodnika turnieju zasłużenie przypadło Jonkowi. Mam nadzieję, że chłopcy wrócili na właściwe tory.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Obóz dochodzeniowy
Ładowanie...

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.